Liga Profesional Argentina|24/10/2026
TigreNereลกeno 50%Atletico Tucuman
⚽
Preko 2.5 golova
NE @ 2.7
31% verovatnoฤa
🔁
Oba tima daju gol
NE @ 2.1
31% verovatnoฤa
54%Taฤnost modela (poslednjih 60 dana) โ 32/59
Nereลกeno @ 2.8
Model procenjuje 50% verovatnoฤe za nereลกeno, ลกto je znatno viลกe od implicirane verovatnoฤe kvote. Tigre je u padu forme sa pet uzastopnih poraza, dok Atletico Tucuman ima solidan uฤinak u gostima sa ลกest pobeda u poslednjih deset gostujuฤih utakmica. Ove statistike podrลพavaju izbor na nereลกeno kao najbolji rizik prilagoฤen izbor.
💡 Atletico Tucuman ima impresivan uฤinak u gostima sa proseฤno 1.1 postignutim golom po utakmici i samo 0.5 primljenih, ลกto ih ฤini opasnim protivnikom na strani.
Ovaj susret izmeฤu Tigre i Atletico Tucumana u Buenos Airesu dolazi u trenutku kada oba tima traลพe stabilnost. Tigre, koji se nalazi na desetom mestu sa 20 bodova, mora prekinuti niz od pet poraza kako bi odrลพao konkurentnost. Atletico Tucuman, sa 14 bodova na 13. mestu, traลพi bodove kako bi se udaljio od donjeg dela tabele. Oba tima su u padu forme, ali Atletico Tucuman ima prednost u gostima, gde su osvojili viลกe bodova nego kod kuฤe. Sa prosekom od samo 0.86 golova po utakmici u meฤusobnim susretima, ne oฤekuje se goleada.
📊 Statistika timova
Prosek datih1.05
Prosek primljenih1.1
Preko 2.550%
OTG50%
Saฤuvane mreลพe6
Bez gola7
Kod kuฤe3P 2N 4P
U gostima2P 3N 6P
Prosek datih1.1
Prosek primljenih0.8
Preko 2.535%
OTG40%
Saฤuvane mreลพe10
Bez gola7
Kod kuฤe1P 5N 4P
U gostima6P 2N 2P
๐ Dodatna trลพiลกta
Dvostruka ลกansa 1X1.25
Dvostruka ลกansa X21.62
Dvostruka ลกansa 121.4
Preko 1.5 golova1.53
Ispod 1.5 golova2.38
Nedavna forma: Golovi i defanzivni obrasci
Tigre je u seriji od pet poraza, uz primanje golova u svakoj od tih utakmica, ลกto pokazuje slabost u odbrani. Njihov napad je stagnirao, sa samo jednim golom u poslednje dve utakmice kod kuฤe. S druge strane, Atletico Tucuman je pokazao ฤvrstinu u gostima, sa ฤetiri pobede bez primljenog gola u poslednjih deset gostujuฤih utakmica. Njihova defanzivna stabilnost ฤini ih favoritima za zadrลพavanje mreลพe netaknutom.
Preporuka za najbolju opkladu
Najvrednija opklada je na nereลกeno sa kvotom 2.8, jer model predviฤa 50% ลกanse za ovaj ishod, ลกto je znatno iznad implicirane verovatnoฤe. Tigre je u padu forme, dok Atletico Tucuman ima solidan gostujuฤi uฤinak. Njihovi meฤusobni susreti ฤesto zavrลกavaju nereลกeno, ลกto dodatno podrลพava ovu opkladu. Alternativno, klaฤenje na 'Oba tima ne daju gol' sa kvotom 1.67 ima smisla s obzirom na defanzivne karakteristike obe ekipe.
Trลพiลกta golova: Kompletna analiza
Modelirane oฤekivane golove pokazuju nisku efikasnost obe ekipe, sa Tigreom na xG od 0.41 i Atletico Tucumanom na 0.73. Kvota za viลกe od 2.5 golova je 2.7, ali model daje samo 31% ลกansi za ovaj ishod, ลกto nije vredno rizika. Sa 50% ลกanse da oba tima ne postignu gol, kvota 1.67 za 'Oba tima ne daju gol' izgleda privlaฤno. Tigre je ฤesto bez golova kod kuฤe, dok Atletico Tucuman ฤesto zadrลพava protivnike bez golova u gostima. Kvota za manje od 1.5 golova je 2.38, ลกto je atraktivno s obzirom na defanzivne podatke. Golovi ฤesto dolaze u drugom poluvremenu, pa bi klaฤenje na kasne golove moglo biti pametno.
Odluฤujuฤe statistiฤke bitke
Prva kljuฤna bitka biฤe izmeฤu napada Tigre i odbrane Atletico Tucumana. Tigre je postigao u proseku 0.78 golova kod kuฤe, dok Atletico Tucuman prima samo 0.5 golova po utakmici u gostima. Druga bitka je sposobnost Tigre da izbegne primanje ranih golova, jer ฤesto primaju golove u prvom poluvremenu. Treฤa bitka je u prekidima, gde Atletico Tucuman ima prednost zbog svoje visine i sposobnosti u vazduลกnim duelima. Najvaลพnija bitka biฤe u odbrani Atletico Tucumana, jer ako zadrลพe mreลพu netaknutom, to ฤe verovatno odrediti ishod utakmice.
ฤesto postavljana pitanja
1
Ko ฤe pobediti u meฤu Tigre protiv Atletico Tucumana?
Model predviฤa 50% ลกanse za nereลกeno. Tigre je u padu forme sa pet uzastopnih poraza, dok Atletico Tucuman ima solidan uฤinak u gostima sa ลกest pobeda u poslednjih deset gostujuฤih utakmica.
2
Koji je taฤan rezultat za meฤ Tigre protiv Atletico Tucumana?
Najverovatniji rezultat prema modelu je 0-0, s obzirom na niske xG vrednosti od 0.41 za Tigre i 0.73 za Atletico Tucuman.
3
Koji
igraฤi su kljuฤni za gledanje u meฤu Tigre protiv Atletico Tucumana?
Iako bez imenovanja
igraฤa, Tigre se oslanja na svoju odbranu kod kuฤe, dok Atletico Tucuman stvara bolje ลกanse u gostima, postigavลกi u proseku 1.1 gol po utakmici.
4
Postoje li zabrinutosti zbog povreda za meฤ Tigre protiv Atletico Tucumana?
Nema prijavljenih znaฤajnih povreda ili suspenzija, ลกto znaฤi da oba tima ulaze u meฤ sa kompletnim sastavom.
.fap-rel-wrap{display:grid;grid-template-columns:1fr 1fr;gap:16px;margin:28px 0 0;font-family:-apple-system,BlinkMacSystemFont,Segoe UI,Roboto,sans-serif}.fap-rel-block{background:#f8fafc;border:1px solid #e2e8f0;border-radius:12px;padding:14px 16px}.fap-rel-title{font-size:12px;font-weight:700;color:#475569;text-transform:uppercase;letter-spacing:.05em;margin:0 0 10px}.fap-rel-list{margin:0;padding:0;list-style:none;display:flex;flex-direction:column;gap:6px}.fap-rel-list li a{font-size:13px;color:#2563eb;text-decoration:none;line-height:1.4;display:block}.fap-rel-list li a:hover{text-decoration:underline}@media(max-width:640px){.fap-rel-wrap{grid-template-columns:1fr}}
๐ Joลก prognoza: Liga Profesional Argentina