Fudbalska Prognoza: Kairat Almaty vs Anderlecht | Liga Evrope | 20/08/2026

Kao ลกto se oฤekuje, meฤ izmeฤ‘u Kairat Almaty i Anderlechta u Ligi Evrope donosi svoje izazove, s obzirom na to da se igra na neutralnom terenu. Za Kairat Almaty, ovo je prilika da potvrde svoju snagu koja je dolazila do izraลพaja u prethodnim utakmicama, sa samo 0.44 primljenih golova po meฤu kod kuฤ‡e. Anderlecht, s

15.08.2026 09:48
Liga Evrope|20/08/2026
Kairat Almaty
47%
VS
Anderlecht
22%
47%
31%
22%
Kairat AlmatyNereลกeno 31%Anderlecht
🏆
Prognoza
Kairat Almaty @ 2.56
Preko 2.5 golova
DA @ 2
52% verovatnoฤ‡a
🔁
Oba tima daju gol
DA @ 1.73
57% verovatnoฤ‡a
Pouzdanost modela
88%
62%Taฤnost modela (poslednjih 60 dana) โ€” 36/58
★ NAJBOLJA OPKLADA
Kairat Almaty Pobeda @ 2.56
Model daje Kairat Almaty 47% ลกanse za pobedu, ลกto predstavlja vrednost u odnosu na kvotu. Njihova defanzivna ฤvrstina kod kuฤ‡e, sa prosekom od 0.44 primljenih golova, ฤini ih jakim kandidatom. Anderlecht ima proseฤno slabiji napad na gostovanjima, postiลพuฤ‡i samo 0.89 golova po utakmici.
💡 Kairat Almaty ima impozantnu defanzivnu statistiku kod kuฤ‡e, primajuฤ‡i samo 0.44 gola po utakmici, ลกto bi moglo biti kljuฤno protiv Anderlechta koji se muฤi na gostovanjima.
Konaฤan rezultat
Kairat Almaty 0 : 3 Anderlecht
Naลกa prognoza: 1 โœ—

Kao ลกto se oฤekuje, meฤ izmeฤ‘u Kairat Almaty i Anderlechta u Ligi Evrope donosi svoje izazove, s obzirom na to da se igra na neutralnom terenu. Za Kairat Almaty, ovo je prilika da potvrde svoju snagu koja je dolazila do izraลพaja u prethodnim utakmicama, sa samo 0.44 primljenih golova po meฤu kod kuฤ‡e. Anderlecht, s druge strane, traลพi naฤin da poboljลกa svoju uฤinkovitost na gostovanjima, gde beleลพe proseฤno samo 0.89 postignutih golova. Statistika pokazuje da bi ishod mogao biti tesan, ali defanzivna ฤvrstina Kairat Almaty mogla bi biti glavni faktor.

📊 Statistika timova
Kairat Almaty
PNPPP
12
Pobede
4
Nereลกeno
4
Porazi
Prosek datih1.65
Prosek primljenih0.75
Preko 2.550%
OTG50%
Saฤuvane mreลพe7
Bez gola5
Kod kuฤ‡e5P 3N 1P
U gostima7P 1N 3P
Anderlecht
PPPPN
10
Pobede
5
Nereลกeno
5
Porazi
Prosek datih1.55
Prosek primljenih1.5
Preko 2.565%
OTG75%
Saฤuvane mreลพe4
Bez gola3
Kod kuฤ‡e7P 2N 2P
U gostima3P 3N 3P
๐Ÿ“Š Dodatna trลพiลกta
Dvostruka ลกansa 1X1.45
Dvostruka ลกansa X21.48
Dvostruka ลกansa 121.25
Preko 1.5 golova1.33
Ispod 1.5 golova3.25

Forma pod pritiskom

Poslednjih pet utakmica Kairat Almaty zavrลกili su sa dve pobede, dva poraza i jednim remijem. Oni su nedavno pobedili Ordabasy 2-1 kod kuฤ‡e i Omonia Nicosia 1-0. Anderlecht je zabeleลพio ฤetiri pobede zaredom, ukljuฤujuฤ‡i pobedu nad PAOK-om 3-2 kod kuฤ‡e i 1-0 na gostovanju. Kairat Almaty se pokazao snaลพnim kod kuฤ‡e, dok Anderlecht pokuลกava odrลพati svoj pozitivan niz, uprkos varijabilnim rezultatima na gostovanjima.

 

Struฤna prognoza

S obzirom na trenutni raspored, Kairat Almaty ฤ‡e verovatno pokuลกati iskoristiti svoju defanzivnu snagu, dok Anderlecht moลพe biti oprezan na poฤetku. Model daje Kairat Almaty 47% ลกanse za pobedu, uz kvotu 2.56, dok je verovatnoฤ‡a za nereลกen ishod 31%. S obzirom na formu oba tima, sigurnija opcija bi mogla biti 'Dvostruka ลกansa' na Kairat Almaty, jer je Anderlechtov uฤinak na gostovanjima ฤesto nepredvidiv.

ล ta je na kocki: Kompletna slika

Ovaj meฤ u Ligi Evrope nema samo uticaj na trenutne pozicije u grupi, veฤ‡ i na moral timova. Kairat Almaty je imao solidne rezultate sa 12 pobeda u poslednjih 20 utakmica, dok Anderlecht ne zaostaje mnogo sa deset pobeda. Pobednik ovog susreta mogao bi napraviti odluฤujuฤ‡i korak prema obezbeฤ‘ivanju mesta u sledeฤ‡oj fazi takmiฤenja. Kairat Almaty se oslanja na svoju ฤvrstu defanzivnu igru, dok Anderlecht pokuลกava da poboljลกa svoj napad na gostovanjima. Pritisak je veliki, a svaki tim mora pruลพiti svoj maksimum kako bi ostao konkurentan.

Kako ฤ‡e se utakmica verovatno odvijati

Tokom prvih 20 minuta, Kairat Almaty ฤ‡e verovatno odrลพavati visok pritisak, s obzirom na njihov defanzivni rekord kod kuฤ‡e. U srednjoj fazi, oฤekuje se da ฤ‡e Anderlecht pokuลกati preuzeti posest, ลกto moลพe biti kljuฤno za njihovu priliku da postignu gol, pogotovo jer proseฤno imaju 56% poseda. U zavrลกnim fazama, Kairat Almaty bi mogao iskoristiti umor Anderlechta koji je igrao viลกe utakmica u poslednjih 14 dana. Njihova sposobnost kontrolisanja tempa mogla bi biti presudna i u skladu je sa predloลพenom opkladom na pobedu Kairat Almaty.

 

ฤŒesto postavljana pitanja

1
Ko ฤ‡e pobediti u meฤu Kairat Almaty protiv Anderlechta?
Kairat Almaty ima 47% ลกanse za pobedu zahvaljujuฤ‡i snaลพnoj defanzivi kod kuฤ‡e, sa proseฤno 0.44 primljenih golova. Anderlecht se muฤi na gostovanjima, postigavลกi proseฤno samo 0.89 golova.
2
Hoฤ‡e li biti viลกe od 2.5 golova u meฤu Kairat Almaty protiv Anderlechta?
Verovatnoฤ‡a za viลกe od 2.5 golova je 52%, uz kvotu 2.00. S obzirom na solidnu defanzivu Kairat Almaty, preporuฤljivo je biti oprezan sa ovom opkladom.
3
Hoฤ‡e li oba tima postiฤ‡i gol u meฤu Kairat Almaty protiv Anderlechta?
Verovatnoฤ‡a da oba tima daju gol je 57%, sa kvotom 1.73. S obzirom na defanzivnu snagu Kairat Almaty kod kuฤ‡e, Anderlecht bi mogao imati problema sa postizanjem pogotka.
4
Kakva je nedavna forma Kairat Almaty?
U poslednjih pet utakmica Kairat Almaty je ostvario dve pobede, dva poraza i jedan remi, ukljuฤujuฤ‡i pobedu od 2-1 protiv Ordabasy i 1-0 protiv Omonia Nicosia kod kuฤ‡e. Forma im je u blagom padu.
5
ล ta je na kocki u meฤu Kairat Almaty protiv Anderlechta?
Ovaj meฤ moลพe biti kljuฤan za plasman u sledeฤ‡u fazu Lige Evrope. Pobednik bi mogao znaฤajno poboljลกati svoje ลกanse za prolazak dalje u takmiฤenju.
6
Da li postoje povrede u meฤu Kairat Almaty protiv Anderlechta?
Nema prijavljenih znaฤajnih povreda ili suspenzija, ลกto znaฤi da oba tima mogu raฤunati na svoje najbolje sastave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kladionica Olimp
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.